Loading...
Fotografia ślubna2021-09-01T06:43:29+00:00
fotograf stalowa wola

Zależy Nam na tym, aby ludzie pamiętali chwile, emocje, uczucia.

 Aby świetnie się bawili, zapominając o całym świecie.  Żeby całkowicie zatracili się w chwili. Nie chcemy żeby widzieli światło, tony. Chcemy żeby poczuli radość i szczęście. Doświadczyli, że na prawdę żyją.

GALERIE

ZDJĘCIA W KTÓRYCH JEST ZAPISANE SZCZĘŚCIE
“Najlepsi ever!! – Mistrzowie fotografii:) Fotografia ślubna w najlepszym wydaniu!! Jesteśmy bardzo zadowoleni i polecamy z całego serducha Po prostu… LT STUDIO i jest radość!! ”
Ania & Michał
“Dziękujemy bardzo LT STUDIO za piękne pozytywne fotki w dniu naszego ślubu i za cuuuudny plener spełniliście nasze oczekiwania w 100% jak już mówiłam jesteście „nie do podrobienia” oryginalni i jedyni w swoim rodzaju! Polecamy gorąco !”
Gosia & Wojtek

Bardzo polecamy LT STUDIO!!  Wspaniała współpraca z fotografami pełnymi tylu oryginalnych pomysłów zaowocowała wyjątkowymi zdjęciami ślubnymi, które można oglądac i oglądać! Żeby nie było nie jest to tylko nasza opinia, ale także gości, którzy też byli bardzo pozytywnie zaskoczeni stworzoną armosferą ;)) Warto również dodać, że zdecydowaliśmy się na LT STUDIO z polecenia i teraz my ich śmiało polecamy! A za wyjątkowe zdjęcia raz jeszcze dziękujemy! :))

Beata & Paweł
ZAUFANI PRZEZ GLOBALNE MARKI

Radosne Historie

KILKA PRZYKŁADOWYCH ŚLUBÓW I SESJI DO OBEJRZENIA

Zapytaj o wolny termin!

NAPISZ LUB ZADZWOŃ A MY POSTARAMY SIĘ ODPOWIEDZIEĆ JAK NAJSZYBCIEJ TO MOŻLIWE

783 202 346

ltstudio@onet.pl