JULIA & ADRIAN | LT STUDIO FOTOGRAFIA ŚLUBNA

Nasza historia rozpoczęła się już dużo wcześniej, znamy się z Julą i Adrianem nieco ..x lat.. dłużej. Na studniówce Nas dojrzeli .. i powiedzieli, że to właśnie my będziemy ich fotografami ślubnymi i tak ot się już zostało,. Jesteśmy super wdzięczni, że mogliśmy przeżyć te cudne emocjonujące momenty razem z Wami.

Przygotowania pełną parą, bo tutaj chodziło o dobrą zabawę. Miało być.. tak jak było naprawdę. A wiadomym było, że będzie genialnie. Bo nie mogło być inaczej z taką ekipą, która dobrze zadbała o czas kryzysu.. Whisky i już!

Szalony galop później i Jula była już z Tatą, który Ją poprowadził białym dywanem prosto w ręce łzy z oczków popuszczającego Adriana. Ten iskry w oczach miał przeogromne jak tylko Ją zobaczył… sweet moment!

Sama ceremonia to gra uśmieszków, wzruszeń i radość z wymienionych obrączek przypieczętowana słodkimi życzeniami o smaku prosseco. Fajne to chwile.

Kilka żółwików w kościółku, a później byliśmy na uroczystości rodzinnej. Jula i Adrian popędzili, to już parkiety rozgrzały się szybciutko, hiihi… 😀 Był ogień, były tańce, sesyjki, łezki szczęścia, buziaczki.. .Zresztą niech tą część opowiedzą zdjęcia. Piękniej być nie mogło zobaczcie sami!

Tymczasem zapraszamy na Nasz FACEBOOK

Jest wiele okazji
by poczuć radość

fotografia Rodzinna

Czas spędzony z rodzinną jest wart każdej sekundy. Nie ważne czy jest to etap w brzuszku, narodzin czy pierwszych urodzin. Każdy jest tak samo ważny i wyjątkowy. Jest to czas Waszej historii. Czas kiedy tworzycie Wasze wspólne szczęście.

FOTOGRAFIA NARZECZEŃSKA

To świetna okazja żeby przekazać wszystkim bliskim o Waszym wielkim dniu oraz świetna przygoda i zabawa.

fotografia Reklamowa

Czy wiesz że masz tylko 11 sekund na zrobienie pierwszego wrażenia?
Pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz. Postaraj się żeby było jak najlepsze, a zazwyczaj pierwszy kontakt klienta z Twoją firmą zaczyna się od zdjęć