i jest Radość! 

kopia

Fotograf Stalowa Wola: Niezapomniane zdjęcia ze ślubu Wiktorii i Arka Już niebawem pojawią się tutaj pierwsze zdjęcia z reportażu ślubnego Katarzyny & Łukasza. Są to pierwsze zdjęcia z ich pięknego dnia, całą resztę otrzymają już wkrótce na innym serwerze Wiktoria i Arek.

Szukacie fotografa ślubnego w Stalowej Woli, który uwieczni ten wyjątkowy dzień w pięknych i naturalnych zdjęciach? Z przyjemnością poinformuję, że już wkrótce będziecie mogli zobaczyć reportaż ze ślubu Wiktorii i Arka!  Jako fotograf ślubny mam zaszczyt towarzyszyć parom w tym najważniejszym dla nich dniu, dokumentując ich miłość, radość i wzruszenia. Pragniemy jako twórca fotograf stalowa, aby moje zdjęcia były nie tylko pamiątką. Również dziełem sztuki, które odda magię tego wyjątkowego wydarzenia. 

 Reportaż ślubny opowiada historię ich miłości od przygotowań do ceremonii, przez wzruszające przysięgi, po szaloną zabawę na weselu.  Z niecierpliwością czekam, aby móc podzielić się z Wami efektami mojej pracy i pokazać Wam, jak piękny może być dzień ślubu. Jeśli szukacie fotografa ślubnego w Stalowej Woli, który z wielką pasją, radością i profesjonalizmem uwieczni Wasze święto, zapraszam do kontaktu. 

Skontaktuj się ze mną już dziś i zarezerwuj termin swojej sesji ślubnej! Tel. 783 202 346 – Łukasz. Insta: @ltstudioo  Tagi: #fotograf ślubny Stalowa Wola, #reportaż ślubny, #zdjęcia ślubne, #sesja plenerowa, #sesja narzeczeńska, #fotoalbum ślubny #ślubna fotograf stalowa