i jest Radość! 

Magdalena & Piotr | Ślub w Limanowej

Przygotowania pełną parą, bo tutaj chodziło o dobrą zabawę. Miało być.. tak jak było naprawdę. A wiadomym było, że będzie genialnie. Bo nie mogło być inaczej z taką ekipą, z taką ilością adrenaliny zmieszanej z dawką procentów, z takimi szampanami na marynarce fotografów.. 😀

Szalony galop.. później i Madzia poprowadzona prosto w ręce łzy z oczków popuszczającego Piotrka. Ten iskry w oczach miał przeogromne jak tylko Ją zobaczył… sweet moment!

Sama ceremonia to gra uśmieszków, wzruszeń i radość z wymienionych obrączek przypieczętowana słodkimi życzeniami o smaku Moet & Chandon oraz Jack’a. Fajne to chwile.

Kilka kropel szczęścia w kościółku, a później byliśmy na uroczystości, której szalone wejście pary młodej zapamiętamy na długo. Madzia i Piotrek popędzili całą gromadą, wraz z orszakiem drużbów i drużek w akompaniamencie 'Ti Amo’ to już parkiety rozgrzały się szybciutko, hiihi… 😀 Był ogień, były tańce, sesyjki, łezki szczęścia, buziaczki.. .Zresztą niech tą część opowiedzą zdjęcia. Piękniej być nie mogło zobaczcie sami!

Resztę już niebawem na innym serwerze otrzymają Madzia i Piotr. Miedzy czasie zapraszamy na Nasz profil facebook.

Jest wiele okazji
by poczuć radość

fotografia Rodzinna

Czas spędzony z rodzinną jest wart każdej sekundy. Nie ważne czy jest to etap w brzuszku, narodzin czy pierwszych urodzin. Każdy jest tak samo ważny i wyjątkowy. Jest to czas Waszej historii. Czas kiedy tworzycie Wasze wspólne szczęście.

FOTOGRAFIA NARZECZEŃSKA

To świetna okazja żeby przekazać wszystkim bliskim o Waszym wielkim dniu oraz świetna przygoda i zabawa.

fotografia Reklamowa

Czy wiesz że masz tylko 11 sekund na zrobienie pierwszego wrażenia?
Pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz. Postaraj się żeby było jak najlepsze, a zazwyczaj pierwszy kontakt klienta z Twoją firmą zaczyna się od zdjęć